Назва пива Lorec бере свій початок від старовинної фортеці, розташованої в північній частині містечка Кутна Гора. Завод Kutna Hora, на якому варять цей сорт пива, займає третє місце за обсягами виробництва і є найстарішим в Чехії.

За офіційними даними, пивоварня побудована 1573 року Вацлавом Дачіцкім на території кріпосного зміцнення Lorec. Після смерті засновника, його брат продав завод місту. Потім пивоварня змінювала господарів, зазнаючи численні зміни. Зараз завод розташовується в будівлях споруди кінця IX століття. Приміщення, які були зведені раніше, безповоротно втрачені.

З 2001 року власником пивоварні є Drinks Union. У 2008 року завод перейшов у власність компанії Heineken, яка з 2011 року припинила свою діяльність в даній пивоварні. Поновлення виробництва відбулося в 2012 році. А вже на Великдень 2013 року було зварено першу партію пива після дворічної перерви.

Кілька цікавих фактів з історії заводу:

  • Сучасний пивоварний процес заснований на стародавніх рецептах, згідно з якими процес ферментації напою проходить у відкритих ємностях.
  • Герб Дачицьких досі є логотипом Крутногорської пивоварні.

Пиво Кутна Гора
В даний час на заводі виробляються такі сорти пива:

  • LOREC originál – світле непастеризоване пиво за оригінальним рецептом пивоварні. Щільність 12 °, фортеця 6,5%. Раніше було відомо під назвою «čtrnáctka».
  • Velikonoční KONVENT – непастеризоване пиво, що має смак карамелізованого солоду. Щільність 13 °.
  • Dačický 12 ° světlý ležák – світле пиво, раніше відоме як «Dvanáctka». Щільність 12 °, фортеця 5,1%.

Спробуйте продукцію чеського заводу Kutna Hora, виготовлену з якісного і відбірної сировини. Пиво, зварене за перевіреними часом старовинними рецептами, яким вже понад 400 років, приємно здивує своєю щільністю, міцністю і оригінальним смаком.